پت و مت، اسم دو شخصیت  است که همیشه در کارشان خرابکاری میکنند. این شخصیت ها آنقدر معروف هستند که هر وقت کسی کار آسانی را به اشتباه انجام میدهد او را به پت و مت تشبیه میکنیم!

انیمیشن های پت و مت داستان زندگی روزانه این دو نفر را روایت میکند. آنها وقتی میخواهند کارهای ساده ای مثل روشن کردن ماشین لباسشویی، یا میخ کردن یک قاب عکس را انجام دهند آنقدر خرابکاری میکنند که مشکلات جدیدی درست میشود. اما نکته جالب این است که آخر سر بالاخره کار را انجام میدهند. ولی نتیجه آن چیزی نیست که باید میشد!

انیمیشن پیت و مت با تکنیک عکس برداری لحظه به لحظه ساخته شده است. در این تکنیک، عروسک ها در یک موقعیت ثابت قرار میگیرند و یک فریم گرفته میشود. سپس کمی حرکت داده میشوند و فریم بعدی گرفته میشود. در نهایت این فریم ها پشت سر هم قرار میگیرند تا به صورت یک فیلم در بیایند.

-- برای دیدن تمام قسمت های انیمشن پت و مت کلیک کنید--

-- برای دیدن لیست انیمیشن های سریالی منتشر شده در سایت کلیک کنید--

اولین قسمت از انیمیشن پت و مت در ۱۲ آگوست سال ۱۹۷۶ پخش شد.  این انیمیشن محصول کشور چک سلواکی است.

لیست قسمت های منتشر شده: 117 قسمت 

سال تولید    1976-تعداد قسمت ها   1 (1)

سال تولید    1979–1985-تعداد قسمت ها   2–29 (28)

سال تولید    1985–1990-تعداد قسمت ها   30–35 (6)

سال تولید    1992–1994-تعداد قسمت ها   36–49 (14)

سال تولید    1998-تعداد قسمت ها   50 (1)

سال تولید    2002–2004-تعداد قسمت ها   51–78 (28)

سال تولید    2009–2015-تعداد قسمت ها   79–91 (13)

سال تولید    2018-تعداد قسمت ها   92–104 (13)

سال تولید    2018–2019-تعداد قسمت ها   105–117 (13)

شاید در نگاه اول، انیمیشن پت و مت فقط برای خنده و سرگرمی ساخته شده باشد. اما اگر کمی دقت کنیم میبینیم که آنها با اینکه آدم های ساده ای هستند و تخصصی ندارند، ولی برای هر مشکل راه حلی پیدا میکنند. پت و مت نمونه دو شخصیت بی آزار و خوشبین هستند که هیچ مشکلی آنها را از رسیدن به هدفشان دور نمیکند و هرگز ناامید نمیشوند.

فیلم و انیمیشن قسمت ,تولید  ,انیمیشن ,فریم ,میشود ,انجام ,تعداد قسمت ,کلیک کنید ,برای دیدن ,گرفته میشود ,قرار میگیرند منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

DJ Roham حرم شاه - بانک جامع اشعار مذهبی روضه و مرثیه نیو جوک انتقال و توزیع برق هر چی کی بخوای اجناس فوق العاده دستگاه بازیافت پت دانلود آهنگ غمگین گفته بودم دوستت دارم و راست گفته بودم..